• Čeština
  • English


Unikněte z reality všedních dnů a vstupte do ráje vášní

20 SEXY HOT BOYS   –   EROTIC GAY SHOWS EVERY 15 MINUTES   –   BIRTHDAY CELEBRATIONS   –   DANCE PARTY WITH DJ

Enjoy your night in the best Gay club in Prague!

O nás

Vítejte v klubu ESCAPE, v klubu, který tu pro vás existuje již patnáct let. Každý den vám od jednadvacáté hodiny, nabízíme koktejl zábavy, jedinečných show, profesionálního servisu a hlavně společnosti krásných a sympatických chlapců.

V rámci večera se můžete skvěle pobavit u originálních show, které máme pro vás každý den připravené… Napřiklad z těl našich chlapců můžete ochutnat chutnou šlechačku při erotické Cream Show. Nebo též pozorovat jejich ladná těla, během striptýzové Pool show. Své malířské dovednosti můžete vyzkoušet na tom nejvíce sexy malířském plátně na světě a to na tělech našich chlapců v rámci Body painting show. Do tajů erotiky vás zavedou tématická live sex show, ve kterých uvidíte naše chlapce v akci.

Skvělé párty v EscapeZaručeně vás také rozpálí erotická olej show, při které budete tajit dech. Pokud slavíte vy nebo vaši přátelé dnes večer narozeniny, tak vám naši chlapci udělají jedinečný lap dance, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Náš klub ESCAPE má pro vás v rámci každého večera připraveno spoustu dalších jedinečných show, u kterých se zaručeně nebudete nudit… Naši chlapci jsou připraveni vám poskytnout jakoukoliv z těchto show i privátně. S dotazy se obraťte na náš personál.
Pití a zábava v klubuPokud v rámci večera zatoužíte po trošce soukromí, tak si můžete pronajmout speciální uzavřený box, ve kterém vás nebude nikdo rušit a vy si můžete do syta vychutnat společnost vámi vybraného chlapce.

Náš personál vám velice rád poradí s tipy na nejbližší ubytování, nejlevnější taxi služby, nejlepší restaurace a též vám poskytne spoustu užitečných rad. Nebojte se zeptat barmanů a našich manažerů. A nezapomeňte, že o vaší bezpečnost se po celou vaší návštěvu starají naši bodyguardi.

Takže se hezky usaďte, uvolněte se a nechte se v následujících hodinách bavit společností našich chlapců a jejich originálních show. A vychutnejte si chutné koktejly a servis od našich barmanů.

Přijďte za námi do Escape clubu

Protože s klubem Escape právě teď unikáte ze všední reality do ráje rozkoše…

Ta nejlepší místa v Escape clubu